Download mp3 rapidshare Filmy warez

torrent megaupload hotfile
Je 20 Jan 2018 06:07

Všetky časy sú v UTC+01:00

Vložiť nový príspevok  Odpovedať k tejto téme  [ 1 príspevok ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: WiFi Router
PríspevokNapísané: 24 Aug 2013 16:17 
Nepripojený
User
User

Dátum registrácie: 15 Apr 2008 21:14
Podzravujem
Mam problem s WiFi routerom Tenda W302R. Po jeho nakonfigurovani sa mi vzdy ukazuje vykricnik pri sieti - Ziadny pristup na internet, ale net ide. A dalsi a hlavny problem: na mobile mi nejdu obrazky a videa. Napr na FB App mi nezobrazi ani jeden obrazok, ani fotky priatelov a ani ked kliknem na obrazok, aby sa zvacsil v galerii. Potom aplikacia youtube robi skoro to iste s obrazkami videi, ale ked na nejake kliknem tak sa spusti, ale v prehliadaci nejde vobec (stranka youtube). Potom FB v prehliadaci ma iba obycajnu textovu verziu (biele pozadie a modro-cierny text). A nakoniec jedna online hra na mobile (Simpsons Tapped Out) nejde vobec, stale vypisuje ze zariadenie nieje pripojene k sieti, pricom som stale na wifi.
To iste robilo aj jednemu kamaratovi z dediny. Prisli mu to opravit z firmy, skade ma net a platil za to. Je to chyba routera alebo providera? A ak je to router, vedeli by sme mi nejako pomoct? Ten kamos vravel, ze sa mu dostali do routera cez IP adresu routera a "daco tam poklikali", lenze on si uz nepamata co.
Alebo. Niekto mi poradil dat kabel od anteny do LAN portu (po nakonfigurovani) a slo mi to, dokedy som nedal spat, nevypol alebo nerestartoval NTB. Ako to fixnut aby to slo furt?
Velmi pekne Vas prosim o pomoc pri rieseni tohto problemu.
Velka vdaka vopred.

Vložiť nový príspevok  Odpovedať k tejto téme  [ 1 príspevok ] 

Všetky časy sú v UTC+01:00

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní

V tomto fóre nemôžete zakladať témy
V tomto fóre nemôžete odpovedať v témach
V tomto fóre nemôžete upravovať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete mazať vlastné príspevky

Vyhľadať:
Rýchla navigácia vo fórach:  
Založené na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Theme Created by HOLLYSMOKE
Theme updated to phpBB 3.1.6 by KamijouTouma
Theme Version is 3.1.6-ss2