Download mp3 rapidshare Filmy warez

torrent megaupload hotfile
Je 21 Jan 2018 09:31

Všetky časy sú v UTC+01:00

Vložiť nový príspevok  Odpovedať k tejto téme  [ 3 príspevky ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Steam , pls help
PríspevokNapísané: 21 Sep 2010 19:58 
Nepripojený
User
User

Dátum registrácie: 09 Mar 2010 21:16
cawko mam steam a hravam na nom cs 1.6 , teraz sa mi pokazilo nejako to cs ze ked idem cize chodim do predu alebo do yadu a stlacim a (do lava , strafe ) alebo d (do prava , strafe ) tak mi to nic neurobi nejde mi do lava prava ale ked stojim na mieste a stlacim to A alebo to D tak mi to ide do prava a do lava pls neviete preco nikdo mi nevedel poradit PODOTYKAM mam to dobre nabindovane v options , keyboard dal som aj use defaults a nic v klavesnici to tiez neni lebo mi cita aj viac ako 4 stalcenia a nemam zapnuty shift 1 stlacenie takze neviem a rozhodol som sa reinstalovat cs lenze ked mam steam asi musim cely sim Ä?i ? no a jako ho mam reinstalmnut viem ze uninst a ptm instal ale kde mam dat uninstal ? skusal som hladat aj ovlad . panel pridat ... ale tam nebolo nic take ze steam :( p??ls help

Predmet príspevku: Re: Steam , pls help
PríspevokNapísané: 28 Sep 2010 13:57 
Nepripojený
User
User

Dátum registrácie: 27 Dec 2009 11:28
use defaults ti zmeni strafe a d na pozeranie dolava doprava. a ta chyba je asi v cs alebo co, aj mne to robi dakedy alebo nejaky vir asi

Predmet príspevku: Re: Steam , pls help
PríspevokNapísané: 29 Sep 2010 14:30 
Nepripojený
Odborník
Odborník
Užívateľov profilový obrázok

Dátum registrácie: 07 Okt 2008 13:25
Sk??sil by som vymaza?? config.cfg a spavi?? nov?? :) NieÄ?o podobn?© robilo kamo??ovi a ten sa hrabal v configu a pomenil p??r hodn?´t, no pre teba bude asi jednoduch??ie spravi?? nov?? config :) M?´??e?? si tento Ä?o m???? zalohova?? a keÄ? to nep?´jde tak si ho znova nahod?­??. Ale za pokus niÄ? ned???? :)

Vložiť nový príspevok  Odpovedať k tejto téme  [ 3 príspevky ] 

Všetky časy sú v UTC+01:00

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných

V tomto fóre nemôžete zakladať témy
V tomto fóre nemôžete odpovedať v témach
V tomto fóre nemôžete upravovať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete mazať vlastné príspevky

Vyhľadať:
Rýchla navigácia vo fórach:  
Založené na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Theme Created by HOLLYSMOKE
Theme updated to phpBB 3.1.6 by KamijouTouma
Theme Version is 3.1.6-ss2